ایران دانلود

مرجع نیازمندیهای ایران

اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
.::تبلیغات::.


مترجم 16 زبانه power translator


ابر نرم افزار Power Translator محصول کمپاین بزرگ و نام آشنای LEC، که به تازگی نسخه شماره 12 آن برای کاربران انتشار یافته است ، نرم افزار فوق العاده قدرتمند در زمینه ترجمه متون زبان های مختلف می باشد. زبان پایه این نرم افزار می تواند زبان انگلیسی یا 16 زبان دیگر باشد. بلی این ابر نرم افزار قابلیت ترجمه متون یا عبارات زبان های انگلیسی ، چینی، فرانسوی ، آلمانی ، روسی، اسپانیایی، ترکی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای ،هلندی، هبری ، لهستانی و اکراینی و فارسی را به یکدیگر دارد !
دیگر ویژگی عالی این نرم افزار سازگاری کامل با محیط های مختلف به خصوص محیط وب و نرم افزارهای Internet Explorer و Firefox و همچنین محیط نرم افزارهای نسخه های مختلف Microsoft Office و سازگاری کامل با ویندوز ویستا است !

وام قرض الحسنه ازدواج و جهیزیه (صندوق مهر امام رضا (ع))

در راستای گسترش بانکداری الکترونیک و افزایش رضایتمندی مراجعان و در پی تصمیم و اقدام بانک مرکزی ج.ا.ا مبنی بر طراحی سامانه اینترنتی تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، این سامانه بطور کامل در بانک صادرات نیز راه اندازی شد که معرفی شدگان صندوق مهر امام رضا (ع) و سایر متقاضیان دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج که تاریخ عقد آنان از 10/7/1387 (عید فطر سال گذشته) به بعد است، می توانند ضمن مراجعه به سامانه اینترنتی مذکور به نشانی http://ve.cbi.ir و انجام ثبت نام، از تسهیلات قرض الحسنه 20 میلیون ریالی (زوجین 40 میلیون ریال) بهره مند شوند.

بر پایه این گزارش؛ متقاضیانی که تاریخ عقد آنان قبل از 10/7/1387 است می توانند جهت استفاده از تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به میزان 10 میلیون ریال برای هر نفر، طبق روال قبل به شعب بانک مراجعه کنند.

گفتنی است بانک صادرات ایران طی سال 1387، بالغ بر 3984 میلیادر ریال وام ازدواج و جهیزیه به زوجین جوان پرداخت نموده است.

امام صادق (ع) : کسی که مجردی را تزویج کند و امکان ازدواج او را فراهم نماید از کسانی است که در قیامت خداوند به آنان نظر لطف می کند .

سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج

 

نویسنده : امین : ۱:۱٠ ‎ق.ظ ; ۱۳۸۸/۸/۱
Comments پيام هاي ديگران ()      لینک دائم